HAVAZA HAKKINDA

Aydın Petrol Kolektif şirketi 1974 yılında Mersin Mut’ta akaryakıt satışı ile yola çıkıp zamanla nakliye, gıda ve tarım sektörlerinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Memleketimizin topraklarında memleketimizin çiftçisiyle, emeği ve özverisi ile büyüdü. Gücünü 50 yıla yaklaşan müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile sürdürdü. Günümüzde hanesine HAVAZA markasını da katarak memleketimizin benzersiz ürünlerini sizlere sunmaya ve yeniliğin öncüsü olmaya devam edecek.

Bölgenin Ticaret ve Sanayi Odası başkanı olan babamızın yıllarca MUT Zeytin ve Zeytinyağını tüm Türkiye ve dünyaya tanıtma ilkesinden yola çıkarak, günümüz şartlarında şehir hayatından ayrılıp memleketimiz Mersin’e dönerek bu ilkeyi HAVAZA markasında buluşturduk.

Önceliğimiz fabrikasyon ürünler yerine tamamen doğal, geleneksel yöntemlerle üretilmiş ürünleri en doğal haliyle butik üretim yaparak sizlerle buluşturmak.

Mersin Mut’ta yer alan, logomuzda da bu Anıt ağacından ilham aldığımız 1300 yıllık ağaç asırlardır bu topraklarda zeytin hasadının yapıldığını kanıtı niteliğindedir.

Bölgenin zeytinyağının farkındalığını tescillemek için coğrafi marka işareti alınmış olup ambalajlarımızda menşe işareti ve Mut Zeytinyağı logosu kullanmaktayız.

Havaza Markası olarak amacımız Akdenizin lezzeti ve doğallığı olan taze, sağlıklı, güvenilir ürünleri sizlerle buluşturmak.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR