Zeytinyağlı Kudret Narı 400 G (Ev yapımı,%100 Doğal)
Zeytinyağlı Kudret Narı 400 G (Ev yapımı,%100 Doğal)

Zeytinyağlı Kudret Narı 400 G (Ev yapımı,%100 Doğal)

İndirim Oranı : %2 İndirim
Fiyat : ₺189,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺184,90(KDV Dahil)

KUDRET NARI 400 G

  • Satışını yaptığımız ürünler hem Kendi Bahçemiz hem de tedarikçi çiftçilerimizin tesislerden gelen doğal ürünlerden temin edilmektedir. Her daim en taze, en kaliteli ürünlere ulaşabilmeniz için çaba sarf etmekteyiz.
  • Zeytinyağlı Kudret narı sadece sızma zeytinyağı ve kudret narı meyvesinden oluşur. Hiç bir katkı maddesi ve koruyucu içermez. Taşıma köpüğü içerisinde size ulaşır.
  • Siz siparişinizi verdikten sonra, kırılmasını engelleyen, %100 kırılmaz güvenliği sağlayan köpük kutular içerisinde faturası ve kudret narı bilgilendirme formuyla birlikte kargoya teslim edilir.
  • Dalından koparılmış doğal kudret narı: yıkama ve ayıklama işlemlerinden geçirildikten sonra, soğuk sıkım sızma zeytinyağı ile harmanlanır. Maserasyona bırakılır. Maserasyon sürecini tamamlayan zeytinyağlı kudret narı dezenfekte edilmiş ambalajlar ile paketlenir.
  • Kudret narı Nasıl yenir - Nasıl tüketilir ? : Sabah ve Akşam yemeklerden önce bir tatlı kaşığı olmak üzere aç karna kullanım öneriyoruz. Meyvesi ve yağı birlikte yenir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR